📦 všechny objednávky budou hromadně odeslány v pondělí 📦

FW 22
FW 22

Kolekce kalhot a lacláčů vyrobených v České republice z deadstock materiálů. Každý kousek je vyroben ve velmi limitovaném množství a zaručí vám tak naprostou unikátnost!

LOVE
LOVE

Láska je jako květina. Pečuj o ni a poroste 🪴.
Prostorná plátěná taška v přírodní barvě, ušitá z pevného deadstock (zakoupeného z druhé ruky) plátna. Taška je ušita ve Zlíně a potisklá metodou síto-tisku hnědým motivem. Uvnitř tašky se nachází praktická kapsička na telefon nebo peněženku (rozměry: 15 cm x 13 cm).

plakaty
herba humanus

Naše první kolekce plakátů objevující květinová stvoření s lidskými rysy. Plakát je natisknutý na kvalitním recyklovaném papíru. Každý motiv je dostupný pouze v omezeném množství 10 kopií. U každého plakátu máte možnost výběru potisku, buď na žlutém pozadí nebo bez barevného pozadí.

quarantine-capsule
quarantine-capsule

Nejnovější kolekce inspirovaná pobytem v karanténě. Kolekce QUARANTINE CAPSULE 2 je pohodlné a kvalitní řešení do nelehké doby. Obsahuje bavlněné mikiny, tepláky a trička ve dvou barevných provedeních ušitá ve Zlíně z GOTS certifikované látky.

boys and flowers
Boys and Flowers

Kolekce BOYS and FLOWERS představuje 'merch' smyšlené zahradnické služby s rozvozem okrasných a užitkových květin 🌼. Oblečete se do zahradnické uniformy, která vám neudělá ostudu ani mimo zahradu! Trička jsou z GOTS látek.

Produkty:

Recenze zákazníků:

Nákupní košík