Kolekce představující ‚merch‘ imaginární zahradnické služby. Při tvorbě této kolekce jsme se vtělili do vlastníků smyšlené firmy: boys and flowers (chlapci a květiny) a vymysleli jejich zahradnickou uniformu. 

Konceptem jsme se přiblížili slavnému albu od kapely The Beatles, „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band“. V tomto albu je posluchačům odprezentována nová kapela se stejným názvem. Hrozně se nám libí nápad vykročení ze stínu vlastního jména a vytvoření něčeho úplně alternativního. V takovém případě může člověk nechat svoji kreativitu volně plynout a neomezovat se na to co se od něj očekává. 

Kolekce se sestává z triček, kterým jsme věnovali obzvlášť hodně pozornosti, tašek a kloboučků…

Trička jsou ušitá z GOTS certifikované látky, kde jinde než ve Zlíně. Mají nový, námi vytvořený, oversized střih a předizajnované cedulky. Na výběr máte ze dvou barev (písková a mentolová) a ze dvou variant (potisk a vyšití).

Tašky se velice rychle staly asi naším nejoblíbenějším (a nejnošenějším produktem). Kdo je viděl, jistě chápe proč. V této kolekci jsme se rozhodli jít do něčeho více neotřelého, než je klasická plátěná, kterou vám dají všude zadarmo. Vytvořili jsme prostornou, praktickou a pevnou (nejen) nákupní tašku. K jejímu zkompletování jsme využili látek z projektu textilmountain a jsou taktéž ušity ve Zlíně. Uvnitř tašky se nachází praktická kapsička na telefon, klíče, sluchátka, nebo zkrátka cokoliv co potřebujete mít po ruce.

Kloboučky budou dozajista nejzajímavějším produktem z naší řady. Opět jsme na jejich výrobu čerpaly z textilmountain látek. Klobouček se sestává z dvou vrstev: zelené – nepromokavé plátno a oranžové – příjemná vlna. Dá se nosit oboustranně! 

Poslední produkt z této kolekce jsou teplákové kraťasy v zelené barvě, která skvěle ladí s potiskem a vyšitím na béžových tričkách. Jsou ušity posle našich střihů z GOTS certifikované teplákoviny. Na výběr máte ze dvou velikostí S/M (pro ty menší z nás) a L/XL pro pohodlný oversized fit. Na levé nohavici dole naleznete béžovou výšivku boys and flowers.

nakupuj v kolekci: